Dogodna lokalizacja nieruchomości jest chyba największą bolączką ludzi, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowoczesne inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest bardzo różnorodna. Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa. Współcześnie jednak stolica jest idealnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość terenów zielonych oraz dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takie mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą na temat której wielokrotnie mówiło się w zły sposób.

Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia. Jednak przez lata spopularyzowane plotki nie są już aktualne.

Aktualnie nowe mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością.

W tym rejonie buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców stolicy przyciągają również konkurencyjne ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy cechuje się atrakcyjnymi architektonicznie budynkami i atrakcyjną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Możemy znaleźć tutaj mnogość szkół i przedszkoli.

Dodatkowo jest tutaj mnóstwointeresów usługowych.

Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..