W każdym mieście istnieją dzielnice, wokół których nagromadziły się rozmaitego gatunku legendy.

Rzeczywiście, w każdej udostępnionej plotce jest ziarno prawdy.

Jednakże, rzeczywistość zostaje taka, że warunki życia w konkretnych rejonach odmieniają się wraz z ogólnym rozwojem miasteczka i wysokim standardem życia, którego wyznacznikiem są współczesne czasy.

W stolicy do takich miejsc należy Praga południowa i Grochów. Sporo osób wyobraża sobie te dzielnice, jako odpychające ulice na których mieszczą się stare bloki, a także zniszczone kamienice. Dodatkowym mitem, jest wysoka ilość przestępstw i brak terenów rozrywkowych.W rzeczywistości za takie opowieści winne są osoby z zewnątrz stolicy, którym jeszcze nie udało się dostać na prawy brzeg Wisły. A jednak mieszkania na Grochowie posiadają niemało zalet. Oto kilka z nich!

Główną zaletą wykupienia nowego lokalu znajdujące się na Grochowie lub warszawskiej Pradze, jest doskonała komunikacja z pozostałymi regionami miasta.Jest to pozytywne rozstrzygnięcie nie tylko dla osób poruszających się pojazdem, ale też dla tych, użytkujących komunikacji miejskiej.W tym rejonie mieszczą się dwa wielkie punkty komunikacyjne. Prawobrzeżna Warszawa posiada też bardzo dobrą infrastrukturę edukacyjną. Napotkamy tutaj liczne szkoły i przedszkola, ale również place zabaw oraz strefy rozrywki dla maluchów.

Kolejnym atutem, jest spora liczba sklepów a także biznesów usługowych. Na Grochowie na pewno nie będziemy się nudzić. Na tym obszarze są zlokalizowane dwa baseny, i obszary rekreacyjne jak park Skaryszewski czy jeziorko Kamionkowskie. Zakup nowego mieszkania Grochowie zapewni wysoki komfort życia..


<< Poprzedni