Różnego rodzaju wyroby z gumy to towary, które stanowią fundament produkcyjny w przedsiębiorstwie Paprota.

Jest to producent wyrobów gumowych wszelakich rodzajów.

O ich jakości i zaawansowaniu przemawia doświadczenie firmy, działającej od 1992 r. Podstawowym adresatem produktów wykonanych z gumy są ubojnie i rzeźnie – do nich wysyłane są tzw. bicze do myjek poubojowych i łapy do szczeciniarek. W wyroby tej firmy zaopatrują się również twórcy maszyn nowoczesnych technologicznie i firm motoryzacyjnych, które dążą do zakupu produktów najwyższej jakości i z pewnością długiego wykorzystywania. ZDJECIE3 Oprócz tego przedsiębiorstwo Paprota to także producent uszczelek gumowych, służących do ochrony poszczególnych części maszyn przed przedostawaniem się w ich wnętrza substancji ciekłych, lotnych i do utrzymywania w ich wnętrzu wysokiej temperatury. Wytwórca ma dojście do mieszaninz gumy różnego rodzaju, dlatego ma perspektywę do utworzenia mnóstwa typów towarów, uwzględniając przede wszystkim wymagania klienta. Zdecydowanie możliwe jest stworzenie takiego rodzaju towaru, który będzie odpowiadał zamówieniom realizowanym stosownie do indywidualnych projektów zamawiających. Jako producent mat gumowych ma w ofercie poniższe ich rodzaje: • METRO – do instalowania na podłodze np.

w pojazdach mechanicznych lub magazynach; • maty ryflowane – przeciw ślizganiu się, do umieszczania w pomieszczeniach handlowych, przemysłowych, ale też na płaszczyznach przewozowych w pojazdach ciężarowych; • maty gładkie – do wykorzystania na płaszczyznach podłogowych; • chodniki elektroizolacyjne; • wycieraczki antypoślizgowe odprowadzające wodę. W propozycjach znajdują się także płyty gumowe: SBR (podkładowe, do wykorzystania w wybranym punkcie), NBR (płyta odporna na oleje rożnego rodzaju i na niszczenie cieplne), CR (niepodatne na wpływ czynników klimatycznych oraz kwasów), EPDM (niepodatne na działanie bodźców klimatycznych, starzenie cieplne i kwasy nieorganiczne), LBM (przeznaczone do kontaktu z żywnością).

Przedsiębiorstwo Paprota zaprasza do skorzystania z dużego wyboru elementów wykonanych z gumy. Jakość jest gwarantowana przez firmę z długoletnią praktyką..
Cennik na:: http://paprota.pl/